Görme Engelliler

DEDE KORKUT ANADOLU LİSESİ 201-2015 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ÜNİVERSİTE YERLEŞTİRME BİLGİLERİ

DEDE KORKUT ANADOLU LİSESİ 201-2015 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ÜNİVERSİTE YERLEŞTİRME BİLGİLERİ´ne ulaşmak içiin tıklayınız..

 

 

 

 

       
       
  DEDE KORKUT ANADOLU LİSESİ 201-2015 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ÜNİVERSİTE YERLEŞTİRME


  SIRA           ADI SOYADI
YERLEŞTİĞİ ÜNİVERSİTE/FAKÜLTE/BÖLÜM

  1       AYKUT KAAN ÖZMEN CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ (MANİSA)/Mühendislik Fakültesi/Makine Mühendisliği
  2       MAHMUT FIRAT MALTEPE ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi/Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce) (Tam Burslu)
  3       NAZMİYE TOYGAR SAKARYA ÜNİVERSİTESİ/Tıp Fakültesi
  4       REMZİ KÖPÜKLÜ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Hukuk Fakültesi
  5       DENİZ AKLEYİN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ/Fen-Edebiyat Fakültesi/Kimya
  6       ZEHRA ALTINTOP ERCİYES ÜNİVERSİTESİ (KAYSERİ)/Mühendislik Fakültesi/Endüstri Mühendisliği
  7       MUHAMMED ALİ               FURKAN GÖKTAŞ BEYKENT ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mühendislik- Mimarlık Fakültesi/Mimarlık (Ücretli)
  8       İREM ÇİFÇİ BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İktisat (İngilizce)
  9        ABDULLAH                       YENİLMEZEL ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ (ERZURUM)/Hukuk Fakültesi
  10       HİLAL ESER İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ/Kimya-Metalurji Fakültesi/Gıda Mühendisliği
  11       ŞERMİN MARTBAŞ İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ/Hukuk Fakültesi (Tam Burslu)
  12       CEREN BAŞDAN YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Fen-Edebiyat Fakültesi/İstatistik
  13       KEREM KURT İSTANBUL AREL ÜNİVERSİTESİ /Mühendislik-Mimarlık Fakültesi/Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce) (Tam Burslu)
  14       SÜMEYYE KOÇAK ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ (BURSA)/Hukuk Fakültesi
  15       KADİR ŞAHİN YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Makine Fakültesi/Makine Mühendisliği
  16       AHMET MURAT     SELMANOĞLU İSTANBUL KEMERBURGAZ ÜNİVERSİTESİ/Hukuk Fakültesi (Tam Burslu)
  17       MÜCAHİT ÜNSAL GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Fen-Edebiyat Fakültesi/Matematik
  18       SULTAN ÇİÇEK YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Kimya-Metalurji Fakültesi/Matematik Mühendisliği
  19      ERDAL DENİZ DURMAZ MEF ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mühendislik Fakültesi/Endüstri Mühendisliği (İngilizce) (%50 Burslu)
  20      VUSLAT YAVUZ BEZM-İ ÂLEM VAKIF ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Sağlık Bilimleri Fakültesi/Odyoloji (Ücretli)
  21      DUYGU GÖKSU İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ/Sağlık Bilimleri Fakültesi/Beslenme ve Diyetetik (%50 Burslu)
  22      ERAY ÖZKAN İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ/Mimarlık Fakültesi/Mimarlık (Ücretli)
  23       ESRA ÖZ İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ/Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi/Enerji Sistemleri Mühendisliği (İngilizce) (Tam Burslu)
  24       ERDEM ÇELİK İSTANBUL KEMERBURGAZ ÜNİVERSİTESİ/Tıp Fakültesi (İngilizce) (%25 Burslu)
  25      GAMZE SALĞUN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Edebiyat Fakültesi/Felsefe
  26      ÖMER GÖKBERK BAKOĞLU RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ (RİZE)/Ziraat ve Doğa Bilimleri Fakültesi/Tarla Bitkileri
  27      ŞEYMA KAHRIMAN KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ/Tıp Fakültesi
  28      BUSE KARACA MARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mühendislik Fakültesi/Endüstri Mühendisliği (İngilizce)
  29      ALTUĞ NUMAN YILDIZ YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Elektrik-Elektronik Fakültesi/Bilgisayar Mühendisliği
  30      HASAN CAN KARAYAKA BURSA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ/Doğa Bilimleri, Mimarlık ve Mühendislik Fakültesi/İnşaat Mühendisliği
  31      MERVE ÇELİK İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ/Fen-Edebiyat Fakültesi/Psikoloji (Ücretli)
  32      TAHİR PINARLI MARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Teknoloji Fakültesi/Makine Mühendisliği
  33      ŞEBNEM AYDIN ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ (BURSA)/Tıp Fakültesi
  34      AZEN KOÇ İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) /Fen Fakültesi/Moleküler Biyoloji ve Genetik (İngilizce) (%50 Burslu)
  35      ZEYNEP EZGİ GÜZEY İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ/Mimarlık Fakültesi/Mimarlık (İngilizce) (Ücretli)
  36      ÖMER FARUK ER İSTANBUL KEMERBURGAZ ÜNİVERSİTESİ/Mühendislik- Mimarlık Fakültesi/Makine Mühendisliği (İngilizce) (%75 Burslu)
  37     BANU OCAK BEZM-İ ÂLEM VAKIF ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Tıp Fakültesi (%50 Burslu)
  38     GİZEM NUR KAFADAR İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Mühendislik Fakültesi/Bilgisayar Mühendisliği
  39     ELİF YAVUZ MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mimarlık Fakültesi/Şehir ve Bölge Planlama
  40     ECEM BİLGEN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Sağlık Bilimleri Fakültesi/Gerontoloji
  41     EMRE KIRANTAY İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ/İnşaat Fakültesi/Çevre Mühendisliği
  42     ECE ÖZDEMİR İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Siyasal Bilgiler Fakültesi/Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler
  43     İZEM SEVİ KILIÇ YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ (KKTC-LEFKOŞA)/Tıp Fakültesi (İngilizce) (Ücretli)
  44     CEREN EROL İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ/Mimarlık Fakültesi/Mimarlık (İngilizce) (%25 Burslu)
  45     MEHMET GÖRKEM YURTSEVER BEYKENT ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mühendislik- Mimarlık Fakültesi/Makine Mühendisliği (İngilizce) (Tam Burslu)
  46    MERVE TALİ KOÇ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Hemşirelik Yüksekokulu/Hemşirelik (Tam Burslu)
  47    KENAN DANABAŞ YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Kimya-Metalurji Fakültesi/Metalurji ve Malzeme Mühendisliği
  48    RAMAZAN FATİH BİLGİN KARABÜK ÜNİVERSİTESİ/Mühendislik Fakültesi/İnşaat Mühendisliği
  49    BİLGİNER GELBAL YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Makine Fakültesi/Makine Mühendisliği
  50    İREM ÖZKAN BİRUNİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Sağlık Bilimleri Fakültesi/Ergoterapi (%25 Burslu)
  51    BETÜL ÖZMARAL YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mimarlık Fakültesi/Mimarlık
  52    BERK BURAK TAŞDEMİR ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/ODTU KUZEY KIBRIS KAMPUSU (KKTC-GÜZELYURT)/Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce) (%50 Burslu)
  53    HİLAL ODABAŞI YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Kimya-Metalurji Fakültesi/Matematik Mühendisliği (İngilizce)
  54    BAHADIR İZGİ ÖZOĞLU BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Fen-Edebiyat Fakültesi/Fizik (İngilizce)
  55    YİĞİT CAN KARAN MEF ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi/Ekonomi (İngilizce) (%75 Burslu)
  56    NURTEN ZÜMRA BIYIK YENİ YÜZYIL ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Diş Hekimliği Fakültesi (Ücretli)
  57    KÜBRA SENA İYİMOLLA KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ/Mimarlık ve Tasarım Fakültesi/İç Mimarlık
  58    ONUR GÖKSÜN YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Makine Fakültesi/Mekatronik Mühendisliği
  59    MELTEM ÖZÇELİK NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ (TEKİRDAĞ)/Fen-Edebiyat Fakültesi/Türk Dili ve Edebiyatı
  60    İREM BOZOĞLU İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ/Sağlık Bilimleri Fakültesi/Hemşirelik (%50 Burslu)
  61    MERTCAN GÜMÜŞ SAKARYA ÜNİVERSİTESİ/Mühendislik Fakültesi/Makine Mühendisliği
  62    GAMZE GÜL KOÇ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Uluslararası İlişkiler (İngilizce) (%50 Burslu)
  63    MUSA TEVFİK DAL İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ/Ticari Bilimler Fakültesi/Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (%50 Burslu)
  64    BEYZA BAY TRAKYA ÜNİVERSİTESİ (EDİRNE)/Sağlık Bilimleri Fakültesi/Hemşirelik
  65    FURKAN DEMİRDEŞEN İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ/Mühendislik Fakültesi/Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce) (%75 Burslu)
  66    ÖZGÜR İNAM MARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Hukuk Fakültesi (İÖ)
  67    SEVCAN BULUT ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ/Fen ve Edebiyat Fakültesi/Matematik
  68    MERVE İLERİ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Eczacılık Fakültesi
  69    BERKAY ÇELEBİ MARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Teknoloji Fakültesi/Makine Mühendisliği
  70    YUNUS EMRE BATMAN TRAKYA ÜNİVERSİTESİ (EDİRNE)/Tıp Fakültesi
  71    RUMEYSA ATEŞ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Cerrahpaşa Tıp Fakültesi/Cerrahpaşa Tıp
  72    ERTUĞRUL YURDAKUL ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ (ERZURUM)/Tıp Fakültesi (İngilizce)
  73    GÜVEN YURTSEVEN TRAKYA ÜNİVERSİTESİ (EDİRNE)/Tıp Fakültesi
  74    ALPER AYDEMİR MARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Teknoloji Fakültesi/Metalurji ve Malzeme Mühendisliği
  75    FATMA AYBİKE ERKOÇ TRAKYA ÜNİVERSİTESİ (EDİRNE)/Eğitim Fakültesi/Okul Öncesi Öğretmenliği
  76    GAMZE UĞUR TRAKYA ÜNİVERSİTESİ (EDİRNE)/Sağlık Bilimleri Fakültesi/Fizyoterapi ve Rehabilitasyon
  77    UTKU YILMAZ DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/Hemşirelik Fakültesi/Hemşirelik
  78    MUSTAFA DEVECİ İSTANBUL MEDENİYET ÜNİVERSİTESİ/Tıp Fakültesi
  79    İSMAİL BÜLENT YILMAZ YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Makine Fakültesi/Makine Mühendisliği
  80    FURKAN YÜCEL İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ/Makine Fakültesi/Makine Mühendisliği
  81    MUSTAFA BURAK YETER İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ/Hukuk Fakültesi (%50 Burslu)
  82   GİZEM MİNE TÜRKSEVER ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ (BOLU)/Diş Hekimliği Fakültesi
  83   MUHAMMED ENES YÜNGÜL İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Hukuk Fakültesi (İÖ)
  84   İDİL SAVRUN BEZM-İ ÂLEM VAKIF ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Diş Hekimliği Fakültesi (%50 Burslu)
  85   SEHER AKBAYIR İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ/Eğitim Fakültesi/İlköğretim Matematik Öğretmenliği (Tam Burslu)
  86   MERVE KARAKURT İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ/Mühendislik Fakültesi/Endüstri Mühendisliği (İngilizce) (Tam Burslu)
  87   MÜBERRA NUR CÜNİ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Edebiyat Fakültesi/Psikoloji
  88   FURKAN KIYÇAK İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ/Gemi İnşaatı ve Deniz Bilimleri Fakültesi/Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği
  89   DOĞAN CAN GÜMÜŞ İSTANBUL KEMERBURGAZ ÜNİVERSİTESİ/Meslek Yüksekokulu/Adalet (Tam Burslu)
  90    ÖZGE YANIK BEYKENT ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Uluslararası İlişkiler (İngilizce) (Tam Burslu)
  91    TUĞBERK YENİHAYAT İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ/Meslek Yüksekokulu/Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri (İÖ) (%75 Burslu)
  92    AYBİGE NUR GÖNÜL İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ/İnşaat Fakültesi/İnşaat Mühendisliği (İngilizce)
  93    ELİF YEMİŞLİ YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi/Psikoloji (İÖ)
  94    MUSTAFA KOZAN GEBZE TEKNİK ÜNİVERSİTESİ/Mühendislik Fakültesi/Elektronik Mühendisliği
  95    ERSEL ÇAVUŞOĞLU SAKARYA ÜNİVERSİTESİ/Tıp Fakültesi
  96    BEŞİR FATİH TATLICI İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Fen Fakültesi/Matematik
  97    ŞERİFE DEDELİ YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Kimya-Metalurji Fakültesi/Gıda Mühendisliği
  98    SEDANUR ASAN MARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Hukuk Fakültesi (İÖ)
  99    MUHAMMED HALİL AYHAN YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mühendislik Fakültesi/Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce) (%50 Burslu)
  100    ERTEM IŞIK GÜLHANE ASKERİ TIP AKADEMİSİ (ANKARA)/Askeri Tıp Fakültesi (Erkek)
  101    HAYRİYE OLĞUN YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Eğitim Fakültesi/Fen Bilgisi Öğretmenliği
  102    MERT TOPALOĞLU YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mimarlık Fakültesi/Mimarlık
  103    MERVE VURAL BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ/ Hemşirelik
 

Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin

  Beğen | 0  kişi beğendi