Görme Engelliler

EĞİTİM VE KARİYER GÜNLERİ

Bahçelievler İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü´nce organize edilen ve bu yıl 26-27-28 Kasım 2017 tarihlerinde Bahçelievler Kongre Merkezi´nde düzenlencek olan 3. Eğitim ve Kariyer Günleri´ne hepiniz DAVETLİSİNİZ. Lisei öğrencilerin meslek seçimleri ve kariyer planlamalarında yol gösterici olacak 100 üniversite kurumun yer aldığı, değerli alan uzmanlarının konferanslarıyla zenginlik katacağı Binlerce Sürpriz Hediyenin dağıtılacağı bu etkinlik ÜCRETSİZ olup herkes katılabilir. 

Amacımız hem Bahççelievler´deki hem de İstanbul´un diğer ilçelerindeki lise öğrencilerimizin meslek seçimi ve kariyer planlamasında bizzat istedikleri kurum ve kuruluş yetkililierinden bilgi almalarını sağlamak ve düzenlenecek paneller ve seminerler ile istedikleri, hayal ettikleri meslek alanlarındaki duayenlerin tecrübe ve tavsiyelerini dinleme fırsatı bulmalarını sağlamaktır. 

Etkinliğin açılış programı 26 Kasın Pazar saat : 10.00 da yapılacak olup katılım, süreç ve içerik hakkında tüm detayları http://2017.egitimvekariyergunleri.com/ websitesinin yanısıra facebook.com/bahcelievlerram adresinden de öğrenebilirsiniz.

Kayıt için :

Katılım kuponunuz varsa, bu kupondaki kayıt numarasıyla http://2017.egitimvekariyergunleri.com/ adresinden başvuru formunu doldurabilir; katılım kuponunuz yoksa facebook.com/bahcelievlerram adresinden talep edebilirsiniz. Kayıt yaptırdığınız takdirde hediyelerin yer aldığı çekilişlere de katılmış olacaksınız. 


Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin

  Beğen | 0  kişi beğendi